ZALOGUJ ADMIN | COOKIES © ANACARE 2021

Anacare

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej

Studio Makijażu we Wrześni

 

ul.Wielkopolska 2

62-300 Września

kom. 0048 697 197 885

 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

Godziny otwarcia:

 

pon-pt.:  10:00-15:00

                17:00 - 19:00

     sb.:      8:00 - 15:00

W salonie „El Jean

ul. Półwiejska 31

61-886 Poznń 

 

kom. 0048 697 197 885

Godziny otwarcia:

 

Wtorek i Środa

8:00 - 20:00

Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.
22 czerwca 2020
Jest podstawowym zabiegiem wykonywanym gabinecie kosmetologa. Polega na oczyszczeniu skóry z zaskórników otwartych, zamknietych oraz krost ( tylko zorganizowanych treści). Nie należy oczyszczać skory z trądzikiem zapalnym grudkowym ani żadnym
PRZECIWWSKAZANIA Czy chorujesz na choroby nerek? tak   ..........     nie   .......... Czy chorujesz na cukrzycę? tak   ..........     nie   .......... Czy chorujesz na choroby serca? tak   ..........     nie   .......... Czy chorujesz na
DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER DESIRE LightSheer DESIRE to zupełnie inny standard niż szeroko dostępne na rynku metody foto-depilacji. Klienci znają i doceniają wysoką skuteczność depilacji laserowej, która nie tylko daje znakomite
Doktor Gabriel Serrano, twórca mikronakłuwania Nanopore, nazywa urządzenie supertechnologią. Dlaczego? Ponieważ jest mało inwazyjną metoda, a działa porównywalnie do zabiegów z użyciem lasera. - To będzie jeden z najważniejszych zabiegów

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

 

ZALETY ZABIEGU

 

 • Może być wykonywany (po dobraniu odpowiedniego peelingu) w dowolnej porze roku, na wszystkich rodzajach skóry i na dowolnej partii ciała;
 • Jest szybki i prosty
 • W większości przypadków bezbolesny;
 • Natychmiastowe efekty: skóra ma zdrowszy wygląd, jest rozświetlona, nawilżona i napięta.

 

WSKAZANIA

 

Starzenie skóry twarzy spowodowane ekspozycją na słońce (fotostarzenie), cienkie zmarszczki i zmarszczki mimiczne, plamy pigmentacyjne (przebarwienia starcze, melasma, piegi), zmiany skórne (trądzik, keratoza, suchość), wiotkość, rozstępy, blizny, rozszerzone pory.
Dobór  peelingu zależy w dużej mierze od fototypu skóry, jak również od innych czynników, takich jak przygotowanie skóry, ekspozycja na słońce oraz oczekiwania pacjenta. Najlepszymi kandydatami do przeprowadzenia zabiegu są osoby o białej skórze, blond włosach i jasnych oczach (niskie fototypy), ze względu na najmniejsze ryzyko wystąpienia hiperpigmentacji.
 
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.

 

RYZYKO I ZALECENIA

 

Nie stosować kremów z retinolem na wieczór przed zabiegiem. Jeśli zastosujesz taki krem, poinformuj o tym swojego kosmetologa przed wykonaniem peelingu.
Przez 7 dni po zabiegu nie wykonywać forsownych ćwiczeń.
Unikać ekspozycji na słońce przez 3-7 dni po zabiegu oraz stosować odpowiednią ochronę przed słońcem.
 

SKUTECZNOŚĆ

 

Skuteczność peelingu medycznego zależy od wielu czynników, takich jak wiedza na temat stosowanej substancji, cechy leczonej skóry (fototyp, grubość, pochodzenie etniczne, nadwrażliwość), formuła każdej substancji (stężenie, pH), czas kontaktu ze skórą, itp.
W zależności od głębokości działania stosowanych substancji chemicznych, peeling może być powierzchniowy, średni lub głęboki. Im większa głębokość działania, tym większa stymulacja i naprawa skóry, ale również większe ryzyko powikłań.
 
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.

 

Produkty stosowane do peelingu chemicznego i medycznego:

 
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.
 

PEELING AZELAC (40’, 6-8 ZABIEGÓW CO 2 TYGODNI)

Skład: 20% kwas azelainowy, 4% kwas mlekowy, 2% wyciąg z ostropestu
 
Zabieg opracowany z myślą o skórze wrażliwej na inne  peelingi chemiczne. Kwas azelainowy charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji, bakteriostatycznymi, hamującymi rozmnażanie reaktywnych form tlenu oraz regulującymi pigmentację skóry.
Wskazania: trądzik różowaty, trądzik, łuszczyca, zapalenie mieszków włosowych, melasma i inne problemy pigmentacyjne
 
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.
 

PEELING DNA (40’, 6-8 ZABIEGÓW CO 10 DNI)

Skład: kwas ferulowy, aminokwasy, retinol, enzymy reperujące DNA
 
To nowa generacja zabiegu na bazie peelingu nanotechnologicznego, w którym substancje czynne zamknięte zostały w liposomomach. Dzięki temu peeling nie jest zależny od pH i nie powoduje podrażnień podczas aplikacji. Jest to zabieg stworzony w celu naprawy uszkodzeń skóry wywołanych ekspozycją na słońce, na poziomie DNA komórki. Efektem działania składników jest:
 
 • ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA komórek skóry spowodowanych działaniem słońca, a tym samym spowolnienie procesu fotostarzenia skóry;
 • redukcja ilości, głębokości zmarszczek;
 • poprawa struktury skóry;
 • poprawa kolorytu i blasku skóry – usuwa plamy, przebarwienia;
 • poprawa stanu skóry tłustej z tendencją do trądziku;
 • wzrost elastyczności i jędrności skóry;

 

Pacjent wychodzi do domu z nałożoną maską na 6-8 godzin. Zabiegi można wykonywa przez cały rok (również latem). Peeling DNA można stosować naprzemiennie z innymi peelingami i innymi zabiegami takimi jak:
 
 • mezoterapia, 
 • mikronakłuwanie frakcyjne (m. in. urządzeniem Dermapen),

 

Wskazania: fotostarzenie, anti-ageing, rogowacenie posłoneczne, trądzik, przebarwienia, zmarszczki
 
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.

 

PEELING RETISES CT YELLOW PEEL (40’, 3-4 ZABIEGI CO 4 TYGODNIE)

Skład: 10% Glukozyd askorbylu, 5% Niacynamid, 4%  Retinol, 1% Propionian retinylu  
 
Intensywna kuracja odmładzająca dla skóry dojrzałej oraz z przedwczesnymi objawami starzenia oparta jest na dużym stężeniu retinolu i witaminy C w jej najbardziej stabilizowanej postaci glukozydu askorbylu działającej depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco i pobudzająco na procesy regeneracji w głębokich warstwach skóry.
Peeling nadaje się na twarz, szyję i dekolt. Pacjent wychodzi do domu z nałożoną maską na 8-10 godzin. Na drugi dzień po zabiegu skóra jest napięta, podrażniona. Po 3 -4 dniach pojawia się złuszczenie naskórka. W efekcie skóra odzyskuje zdrowy, promienny wygląd, jest wyrażnie wygładzona, nawilżona, odżywiona, pozbawiona plam pigmentacyjnych.
 
Kuracja doskonała dla kobiet w wieku 35 - 40 lat z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.
Wskazania: fotostarzenie, zmarszczki, hiperpigmentacja, melasma, blizny, rozstępy
 
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.
 

PEELING MELASPEEL (40’, 6-8 ZABIEGÓW CO 2 TYGODNIE)

Skład: 14% rezorcynol; 14% kwas salicylowy; 10% kwas mlekowy, 2% kwas cytrynowy
 
Linia peelingów medycznych Melaspeel J została stworzona w celu średniogłębokiego złuszczania skóry. Składniki preparatów wykazują silne działanie złuszczające, przeciwbakteryjne, normalizujące, rozjaśniające przebarwienia oraz stymulujące syntezę kolagenu i elastyny. Seria zabiegów pomaga zredukować blizny potrądzikowe, objawy trądziku młodzieńczego, przebarwienia oraz poprawia ogólną kondycję skóry.
 
Wskazania: cera tłusta, blizny, przebarwienia pozapalne, łojotok, rozszerzone pory, plecy/dekolt/twarz
 
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.
 

PEELING SPA PEEL CLASSIC (6-8 ZABIEGÓW CO 2 TYGODNIE)

Skład: 50% kwas pirogronowy; 5% kwas mlekowy, kwas salicylowy, retinol
 
Spa Peel jest linią produktów na bazie hydroalkoholowej opracowanych jako peeling przygotowujący.Ich formuła opiera się na synergii następujących składników:
 
 • kwas salicylowy: silne właściwości keratolityczne, działanie powierzchniowe, wspomaga penetrację pozostałych składników.
 • kwas pirogronowy: właściwości dermoplastyczne. Działa w głębokich warstwach naskórka, sięgając brodawkowatej warstwy skóry właściwej.
 • retinol: działanie normalizujące, utrzymujące naskórek w stanie równowagi fizjologicznej, działanie seboregulujące.

 

Zmniejsza zaczerwienienie (popękane naczynia włosowate), poprawia kolor skóry, dodaje blasku.
Wskazanie: głębokie zmarszczki, wiotkość, blizny potrądzikowe, rozszerzone pory, skóra łojotokowe

 

NOMELAN CAFEICO (40’, 3-6 ZABIEGÓW CO 4 TYGODNIE)

Nomelan Cafeico to kilkuetapowy peeling średniogłęboki przeznaczony dla skóry z objawami fotouszkodzeń, przebarwieniami, rozszerzonymi porami, zmarszczkami, rozstępami oraz bliznami. Zabieg składa się z aplikacji na skórę kilku preparatów o uzupełniającym się działaniu.
 
Terapia Nomelan Cafeico nie tylko wybiela przebarwione komórki naskórka, ale także zmienia pamięć melanocytów , dzięki czemu niweluje nadmierną produkcję melaniny. Jednocześnie zabieg jest bezpieczny i nie powoduje odbarwień. Zalecamy stosowanie cykli 3 zabiegów w ostępach miesięcznych. W razie konieczności serię można powtarzać co 3 miesiące aż do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.
 
Do zabiegu stosujemy następujące produkty:
 
 • NOMELAN CAFEICO STEP 0Skład: 25% rezorcyna, 8% kwas salicylowy, 5% kwas mlekowy, 5% kwas cytrynowy
 • NOMELAN CAFEICO FORTE 15%Skład: 3% kwas kawowy, 2% kwas salicylowy, 1% kwas fitynowy, 1% kwas migdałowy, 1% kwas ferulowy, 1% kwas askorbinowy, Retinol.
 • NOMELAN CAFEICO ROZJAŚNIAJĄCYSkład: 3%kwas kawowy, 2 % fenyloalanina, 2% kwas kojowy, 2% kwas glikolowy, 1% kwas salicylowy, 1% kwas migdałowy, !% kwas fitynowy, Retinol, 1% kwas ferulowy, 1% kwas askorbinowy.

 

Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.

 

FERULAC VALENCIA PEEL (40’, 4-6 ZABIEGÓW CO 2-3 TYGODNIE)

Skład: 10% TCA, 6% kwas ferulowy, 5% kwas salicylowy, 1 % kwas 3-O-etylo-askorbinowy, alfa-arbutyna.
 
Ferulac Valencia peel to skuteczny zabieg przeciwko fotostarzeniu, o silnym działaniu na zmarszczki, wiotkość, przebarwienia i utratę blasku skóry. Sprawdzi się w przypadku cery dojrzałej, potrzebnej silnej antyoksydacji i remodelingu. Poprawi stan twarzy, szyi, dekoltu, a także doni.
 
Unikalne połączenie czterech kwasów:
 
 • KWAS FERULOWY- chroni przed fotostarzeniem, działa antyoksydacyjnie
 • TCA – przebudowuje skórę, pobudza syntezę włókien młodości
 • KWAS SALICYLOWY – usuwa martwy naskórek, ułatwia przenikanie innych substancji
 • Witamina C (e-VitC) – dodaje blasku, rozjaśnia przebarwienia, działa przeciwstarzeniowo

 

Co warto wiedzieć o tym zabiegu?
 
 • Ferulac Valencia PEEL to bezpieczny i skuteczny peeling. Aby osiągnąć njlepsze efekty, zaleca się przeprowadzić go w seriach. O częstotliwości zadecyduje specjalista wykonujący zabieg
 • Podczas nakładania peelingu możesz poczuć mrowienie lub uczucie ciepła, ktre ustąpi po kilku minutach
 • Przez kilka dni po zabiegu należy unikać opalania, korzystania z solarium, basenu oraz sauny, a także intensywnego wysiłku fizycznego i zabiegów powodujaych podrażnienie skóry.
 • Fotoprotekcja jest konieczna przez cały rok, niezalenie od zabiegów wykonywanych w gabine.

 

Zabieg zalecany jest w terapiach łączonych z DNA RECOVERY PEEL w zależności od pory roku, wskazań oraz zaawansowania procesu fotostarzenia.
 
Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.

peeling chemiczny - przyśpieszenie odnowy komórkowej

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej

Studio Makijażu

Miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Powstało z pasji, zainteresowania i chęci upiększania.